Tonuplex, sukčiai? Neigiami atsiliepimai, forumas, vaistinė, kaina, kur nusipirkti

Tonuplex kapsulės yra papildas, skirtas kraujospūdžiui kontroliuoti . Jie padeda reguliuoti kraujospūdį ir skatina sveiką kraujotaką.

Tonuplex yra natūralus produktas kapsulių pavidalu, padedantis palaikyti kraujospūdžio balansą. Šios kapsulės yra sukurtos taip, kad pagerintų širdies ir kraujagyslių sveikatą ir pagerintų gyvenimo kokybę.

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

6 natūralūs kraujospūdžio mažinimo būdai 

Gali padėti aerobiniai pratimai, mažai natrio turinti dieta ir sumažintas alkoholio vartojimas.

Vienas iš trijų suaugusiųjų amerikiečių turi   aukštą kraujospūdį  . Ar žinojai, kad esi vienas iš jų? Ši būklė – tai reiškia, kad arterijų sieneles spaudžiančio kraujo jėga yra per didelė – vadinama „tyliuoju žudiku“, nes ji retai sukelia simptomus.  

Negydomas aukštas kraujospūdis (taip pat žinomas kaip hipertenzija) gali pažeisti arterijas ir žymiai padidinti   širdies priepuolio  , insulto,   širdies nepakankamumo   ir inkstų nepakankamumo riziką. Bet jūs galite pakeisti šią riziką.  

Kraujospūdžio rodmenys turi du skaičius  : viršutinį (sistolinį) ir apatinį (diastolinį) skaičių. Nustatyta,  kad sumažinus sistolinį kraujospūdį iki daugiausiai 120 mmHg ši rizika sumažėja. Tai galima pasiekti dviem būdais: keičiant gyvenimo būdą ir vartojant vaistus. Nors kai kurie žmonės gali sumažinti kraujospūdį vien keisdami gyvenimo būdą, šie du metodai papildo vienas kitą. 

„Kraujospūdžio valdymas dažnai yra 70 procentų gyvenimo būdo ir 30 procentų vaistų“, – sako prevencinis kardiologas   Luke’as Laffinas, MD  . „Jie turi eiti kartu. Jei vartojate vaistus nuo kraujospūdžio, bet nekeisite savo gyvenimo būdo, vaistai neveiks efektyviai. 

Patikrinkite: GlucoNol, Inspilar

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kaip natūraliai sumažinti kraujospūdį 

Sąvoka „gyvensenos pokyčiai“ reiškia, kad norėdami sumažinti kraujospūdį turėsite keisti visą savo gyvenimą, tačiau net ir nedideli pokyčiai gali turėti didelį skirtumą – ir laikui bėgant galite pradėti daryti didesnius pokyčius.  

Dr. Laffin svarsto kai kuriuos rekomenduojamus natūralius (ne farmacinius) pakeitimus, kuriuos galite atlikti, kad sumažintumėte kraujospūdį.  

Valgykite mažiau druskos 

Jei jums nebuvo diagnozuotas aukštas kraujospūdis, kyla diskusijų apie tai, ar   druskos vartojimas   iš tikrųjų veikia jūsų kraujospūdį. Tačiau jei jums buvo diagnozuota hipertenzija, klausykite! 

„  Druskos vartojimo mažinimas   yra bene svarbiausias būdas sumažinti kraujospūdį“, – sako dr. Laffinas. „Tiesą sakant, tyrimai rodo, kad mažai natrio turinti dieta turi tokį patį poveikį kaip pusantro ar dviejų vaistų nuo kraujospūdžio. 

Vidutinis amerikietis per dieną suvartoja 3500 mg natrio, o tai daugiau nei du kartus viršija  Amerikos širdies asociacijos (AHA) rekomendaciją – ne daugiau kaip 1500 mg (arba maždaug vieną arbatinį šaukštelį) druskos per dieną. Tačiau, kadangi ši suma yra tokia griežta, Klivlando klinikos teikėjai nustatė 2300 mg ribą.  

„AHA rekomendacija yra siekiamybė“, – sako dr. Laffinas. „Jei galite tai pasiekti radikaliai nepakeisdami dietos ir nesijausdami apgailėtinai, puiku, bet iki 2300 miligramų ar mažiau gali padėti. 

Natrio yra   paslėpta daugelyje maisto produktų  , todėl jo išvengti gali būti sunku, bet tai įmanoma. Gali padėti pasirinkti protingi druskos pakaitalai, tokie kaip kalio chloridas. Prisitaikyti prie mažai natrio turinčios dietos prireikia maždaug 10–14 dienų, o po to kai kurie maisto produktai pradės atrodyti per sūrūs. 

POVEIKIS:   Sumažinus natrio suvartojimą nuo didžiulių 3500 mg iki daug vidutinio 2300 mg, kraujospūdis turėtų sumažėti 2–3 mmHg. Apribojus natrio suvartojimą iki griežtesnės AHA rekomenduojamos 1500 mg dozės per dieną, kraujospūdis turėtų sumažėti 5 arba 6 mmHg.   

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Tonuplex

Kas yra Tonuplex ir kam jis skirtas?

Tonuplex kapsulės yra priedas, sukurtas specialiai kraujospūdžiui kontroliuoti. Šiose kapsulėse yra natūralių ingredientų derinys, kuris padeda reguliuoti kraujospūdžio lygį, taip skatinant optimalią kraujotaką ir padedant palaikyti sveiką kraujospūdį.

Paskirtis

Tonuplex kapsules rekomenduojama vartoti šiais atvejais:

 • Žmonėms, kenčiantiems nuo aukšto kraujospūdžio.
 • Streso ar nerimo situacijose, kurios gali turėti įtakos jūsų kraujospūdžiui.
 • Kaip pagalbinė priemonė gydant hipertenziją.
 • Skatinti sveiką kraujotaką ir išvengti širdies ir kraujagyslių problemų.
 • Kaip visapusiško požiūrio į subalansuotą ir kontroliuojamą kraujospūdį dalis.

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kaip veikia Tonuplex ?

Tonuplex kapsulės veikia visapusiškai, padeda kontroliuoti kraujospūdį. Jo unikali formulė sujungia įvairius kruopščiai atrinktus natūralius ingredientus, kad būtų suteikta specifinė nauda.

Šios kapsulės veikia taip:

 1. Kraujospūdžio reguliavimas: Tonuplex sudedamosios dalys veikia kaip kraujospūdį reguliuojančios medžiagos, padedančios palaikyti sveiką kraujospūdį. Jie padeda išplėsti kraujagysles, o tai palengvina kraujotaką ir sumažina spaudimą arterijose.
 2. Pagerinta kraujotaka: Tonuplex kapsulėse esantys ingredientai taip pat palaiko sveiką kraujotaką. Tai prisideda prie geresnio audinių ir organų aprūpinimo deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, skatina tinkamą širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimą.
 3. Kraujagyslių apsauga: Kai kurie Tonuplex ingredientai turi antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Šios savybės gali padėti apsaugoti kraujagysles nuo oksidacinio streso ir uždegimo sukeltos žalos, padėti išlaikyti jų vientisumą ir elastingumą.

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Tonuplex

Tonuplex ingredientai (sudėtis)

 • Spanguolių ekstraktas : Spanguolėse yra antioksidantų ir flavonoidų, kurie gali padėti sumažinti kraujospūdį ir pagerinti širdies sveikatą.
 • Šaltalankių ekstraktas : Šaltalankiuose gausu vitaminų ir antioksidantų, kurie gali padėti sumažinti kraujospūdį ir palaikyti širdies sveikatą.
 • Magnis : Magnis yra svarbus mineralas, galintis padėti reguliuoti tiek sistolinį, tiek diastolinį kraujospūdį ir pagerinti širdies veiklą.
 • Hibiscus gėlių milteliai : Hibiscus sudėtyje yra flavonoidų ir antioksidantų, kurie gali padėti sumažinti kraujospūdį ir pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatą.
 • Alyvuogių lapų ekstraktas : Alyvuogių lapuose yra polifenolių ir antioksidantų, kurie gali padėti sumažinti kraujospūdį ir pagerinti širdies veiklą.
 • Vitaminas B6 : Vitaminas B6 gali padėti sumažinti homocisteino kiekį, kuris gali būti susijęs su mažesne širdies ir kraujagyslių ligų rizika.
 • Kofermentas Q10 : Kofermentas Q10 yra svarbus antioksidantas, galintis padėti palaikyti širdies sveikatą ir pagerinti širdies ir kraujagyslių veiklą.

Tonuplex vartojimo būdas, lapelis, instrukcijos

Remiantis instrukcijomis ir informaciniu lapeliu, toliau pateikiamos kontraindikacijos, šalutinis poveikis, kaip vartoti ir laikyti vaistą.

Kontraindikacijos

 • Nors Tonuplex kapsulės yra natūralus kraujospūdžio valdymo papildas, atkreipkite dėmesį, kad gali būti tam tikrų kontraindikacijų arba atsargumo priemonių. Žemiau pateikiamos galimos kontraindikacijos:
 • Nėštumas ir žindymo laikotarpis: Jei esate nėščia arba maitinate krūtimi, prieš vartodami bet kokį priedą, įskaitant Tonuplex , pasitarkite su gydytoju .
 • Padidėjęs jautrumas arba alergija: jei žinote, kad esate alergiškas arba padidėjęs jautrumas bet kuriai iš Tonuplex sudedamųjų dalių , turėtumėte vengti jo vartoti ir pasitarti su gydytoju.

Kaip vartoti, kaip paimti

Norėdami naudoti Tonuplex kapsules , laikykitės gamintojo rekomendacijų ir savo sveikatos priežiūros specialisto rekomendacijų. Žemiau pateikiamas bendras jų naudojimo vadovas:

 1. Dozavimas: vartokite rekomenduojamą Tonuplex dozę pagal gamintojo nurodymus. Paprastai paros dozė yra viena ar dvi kapsulės, tačiau svarbu laikytis konkrečių produkto nurodymų.
 2. Vartojimo trukmė: Tonuplex kapsulės dažniausiai geriamos užgeriant vandeniu, rekomenduojama tai daryti valgio metu, kad būtų lengviau įsisavinti ingredientus. Tačiau produkto instrukcijose gali būti nurodytas konkretus vartojimo laikas, todėl svarbu laikytis šių nurodymų.
 3. Reguliarumas: Siekiant geriausių rezultatų, Tonuplex kapsules rekomenduojama vartoti reguliariai ir nuosekliai , laikantis rekomenduojamo dozavimo plano. Norint pasiekti norimą naudą, svarbu laikytis dienos normos.

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Tonuplex

Tonuplex naudojimo rezultatas

 1. Kraujospūdžio kontrolė: Tonuplex gali padėti išlaikyti sveiką kraujospūdį ir padėti išvengti su hipertenzija susijusių komplikacijų.
 2. Pagerinta širdies ir kraujagyslių sveikata: reguliuodamas kraujospūdį ir gerindamas kraujotaką, Tonuplex gali palaikyti bendrą širdies ir kraujagyslių sveikatą.
 3. Geresnė savijauta: gerinant širdies ir kraujagyslių veiklą ir palaikant sveiką kraujospūdį, kai kurie žmonės gali patirti bendrą gerovės ir gyvybingumo jausmą.
 4. Antioksidantų palaikymas: Tonuplex sudėtyje esantys ingredientai , tokie kaip antioksidantai, gali padėti kovoti su oksidaciniu stresu ir apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos.
 5. Stiprinti širdį: Širdies balansas gali padėti sustiprinti širdies veiklą ir pagerinti širdies ir kraujagyslių veiklą.

Štai keletas nuomonių ir komentarų iš tikrųjų vartotojų iš forumų 

„Noriu pasidalinti savo patirtimi su Tonuplex kapsulėmis . Mano, kaip buhalterės, darbas susijęs su ilgomis darbo valandomis prie kompiuterio ir sėslaus gyvenimo būdo. Tai pradėjo daryti įtaką mano kraujospūdžiui ir aš labai susirūpinau dėl savo kraujotakos sistemos sveikatos. Ištyręs ir perskaitęs apie Tonuplex , nusprendžiau pabandyti.

Nuo tada, kai pradėjau vartoti Tonuplex , pastebėjau reikšmingą kraujospūdžio pagerėjimą. Dabar galiu drąsiai teigti, kad mano lygis yra kontroliuojamas ir jaučiuosi daug ramesnis ir sveikesnis. Be to, pastebėjau bendros energijos ir gyvybingumo padidėjimą.

Tonuplex rekomenduoju visiems, ieškantiems natūralaus ir veiksmingo kraujospūdžio kontrolės būdo. Tai puikus sąjungininkas mano kelyje į sveikesnį gyvenimą. Ačiū Tonuplex !

„Kaip pensininkė, visada ieškojau natūralių būdų, kaip pasirūpinti savo sveikata. Neseniai mano gydytojas įspėjo mane apie aukštą kraujospūdį ir rekomendavo išbandyti Tonuplex . Iš pradžių nebuvau tikras, bet nusprendžiau pabandyti.

Štai keletas nuomonių ir komentarų iš tikrųjų vartotojų iš forumų

Po kelių mėnesių naudojimo Tonuplex pastebėjau reikšmingą kraujospūdžio sumažėjimą. Tai suteikė man ramybę ir leido be rūpesčių mėgautis savo išėjimu į pensiją. Be to, jaučiuosi energingesnė ir kupina gyvybingumo.

Tonuplex rekomenduoju visiems, ieškantiems saugaus ir veiksmingo kraujospūdžio kontrolės būdo. Tai buvo puikus atradimas mano kelyje į geresnę sveikatą. Esu labai dėkingas už naudą, kurią man suteikė Tonuplex !

Tonuplex , Kaina, oficiali gamintojo svetainė – nuolaida, Kur įsigyti

Tačiau gamintojas siūlo specialų pasiūlymą: 50% nuolaida Tonuplex . Sumažinta kaina nurodyta oficialioje gamintojo svetainėje. Norėdami pateikti užsakymą, turite eiti į oficialią svetainę, kur jums nereikia reklamos kredito kodo. Tiesiog pateikite užsakymą internetu svetainėje ir vadybininkas susisieks su jumis, kad patvirtintų užsakymą. Verta žinoti, kad prekių, kurioms taikoma akcija, skaičius yra ribotas, todėl rekomenduojama kuo greičiau pateikti užsakymą. Apmokėjimas bus atliktas gavus prekes.

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Parašykite komentarą