BigHunter, sukčiai, neigiami atsiliepimai, forumas, vaistinė, kaina, kur nusipirkti

BigHunter yra kapsulių rinkinys, susidedantis iš produktų, skirtų potencijai gerinti ir erekcijai stiprinti. Šiose kapsulėse yra speciali formulė, sujungianti natūralius ingredientus, kurie padeda pagerinti vyrų lytinę funkciją.

Erekcijos problemos , tokios kaip impotencija, tam tikru gyvenimo momentu paveikia apie 48 % JK vyrų; ir nors tai labai dažna, dėl to galite jaustis sugniuždyti ir nusiminti, o tai paveiks jūsų psichinę sveikatą. 

Tačiau sužinoję apie impotencijos priežastis ir galimus gydymo būdus, galite padidinti pasitikėjimą savimi ir vėl jaustis labiau savimi. 

BigHunter

Kas yra impotencija?

Impotencija, dar vadinama erekcijos disfunkcija, yra nesugebėjimas pasiekti ir išlaikyti erekciją, kurios pakanka patenkinamam lytiniam aktui. Tai dažniausia seksualinė problema, dėl kurios vyrai kreipiasi į gydytojus.

Priežastys gali būti fizinės ir (arba) psichologinės. 

Jei jūsų problema yra fizinė, susitrauksite savo varpos kraujagysles, užkertant kelią tinkamam kraujo tekėjimui, reikalingu erekcijai pasiekti ir palaikyti.

Pagrindinis  erekcijos disfunkcijos simptomas  yra nesugebėjimas pasiekti erekcijos arba išlaikyti tvirtą erekciją lytinio akto metu. Jums gali kilti sunkumų pasiekti ar išlaikyti erekciją arba sumažėti lytinis potraukis.

Dažniausiai taip nutinka, kai suvaržyta kraujotaka varpoje arba pažeidžiami nervai. Viena iš šios būklės priežasčių gali būti šalutinis ligos ar vaisto poveikis.

Dažniausios impotencijos priežastys

Kokios yra dažniausios impotencijos priežastys?

Amžius

Kai vyrui sukanka 40 metų, apskaičiuota, kad jo rizika susirgti tam tikra erekcijos disfunkcija yra maždaug 40%, o ši rizika gali padidėti maždaug 10% per dešimtmetį.

Vyrams senstant, varpos nervai tampa mažiau jautrūs, o testosterono lygis pradeda mažėti. Kai testosterono lygis mažėja, erekcijos disfunkcija tampa vis labiau tikėtina. 

Viena dažniausių impotencijos priežasčių yra nesugebėjimas sulaikyti kraujo varpoje. Kai taip atsitinka, galite pasiekti erekciją, tačiau gali būti sunku ją išlaikyti. Kraujas teka, bet senstantys raumenys, supantys erekcijos audinį, negali jo ten išlaikyti. 

Gyvenimo būdas

Gyvenimo būdo pasirinkimas gali atlikti didelį vaidmenį sukeliant impotenciją. 

 • Rūkymas ir alkoholio vartojimas  – rūkymas, netinkama mityba ir nesaikingas alkoholio vartojimas gali sukelti erekcijos sutrikimą. Rūkymas sutrikdo varpos kraujagysles, todėl sunku nutekėti pakankamai kraujo, kad būtų užtikrinta stipri erekcija. Tas pats pasakytina, jei geriate per daug. 
 • Dieta  – prasta mityba taip pat gali paveikti kraujotaką, o antsvoris yra dažna impotencijos priežastis. Valgant sveiką maistą sumažėja įprastų kraujagyslių problemų, kurias sukelia didelis cholesterolio kiekis, didelis cukraus kiekis kraujyje ir nutukimas, kurie gali prisidėti prie erekcijos disfunkcijos, rizika.
 • Stresas ir nerimas  – impotenciją sukelia ne tik fiziniai kūno pokyčiai. Tam įtakos gali turėti ir psichologiniai veiksniai. Stresas ir nerimas gali trukdyti smegenims siųsti signalus į varpą, kad būtų užtikrintas papildomas kraujo tekėjimas, o tai turi įtakos seksualinei funkcijai ir veiklai.

Fizinis

 • Aukštas kraujospūdis  – Aukštas kraujospūdis gali neleisti jūsų arterijoms transportuoti kraują į varpą ir išsiplėsti, kaip tikėtasi. Dėl to taip pat gali prarasti gebėjimą atsipalaiduoti lygieji varpos raumenys. Dėl to į varpą nepatenka pakankamai kraujo, kad būtų pasiekta erekcija.
 • Širdies liga  – varpos kraujagyslės gali susiaurėti dėl širdies ligos arba dėl gydymo, skirto ligai kontroliuoti.
 • Cukrinis diabetas  –  erekcijos sutrikimas yra labai dažnas diabetu sergantiems vyrams  . Aukštas cukraus kiekis kraujyje per ilgą laiką gali pažeisti nervus ir kraujagysles, o ši žala neleidžia jums pasiekti ir išlaikyti pakankamai stiprios erekcijos seksui. 
 • Peyronie liga  – su Peyronie liga susijęs apnašas arba rando audinys gali sutrikdyti kraujotaką erekcijos metu. Tai lemia nesugebėjimą pasiekti ar išlaikyti pakankamai sunkios erekcijos, kad būtų galima atlikti lytinius santykius.
 • Obstrukcinė miego apnėja  – Miego apnėja gali sumažinti testosterono lygį, o tai gali sukelti erekcijos sutrikimą.

Lankas

 • Radiacija  – spindulinė terapija gali sukelti spinduliuotės sukeltą nervų pažeidimą, dėl kurio gali sutrikti erekcijos funkcija. Erekcijos problemos po spindulinės terapijos paprastai vystosi lėtai ir laikui bėgant blogėja
 • Antidepresantai  – Seksualinis šalutinis poveikis yra dažnas vartojant antidepresantus, o kai kurie gali sukelti seksualinio potraukio pokyčius ir fizines erekcijos problemas.
 • Antihistamininiai vaistai  – antihistamininiai vaistai blokuoja histamino, organizme esančios cheminės medžiagos, dalyvaujančios alerginėse reakcijose, veikimą, tačiau jie taip pat gali turėti įtakos jūsų gebėjimui patirti sveiką erekciją. Kai kurie antihistamininiai vaistai gali sumažinti testosterono kiekį ir sukelti seksualinę disfunkciją
 • Beta adrenoblokatoriai  – Beta adrenoblokatoriai daugiausia naudojami kraujospūdžiui mažinti ir gali apriboti reguliarų kraujo tekėjimą į varpą, sukeldami erekcijos sutrikimą.
 • Diuretikai  – kaip ir beta adrenoblokatoriai, diuretikai taip pat mažina kraujospūdį, o tai gali turėti įtakos jūsų gebėjimui pasiekti ir išlaikyti erekciją.
 • Vaistai nuo opų  – vaistai nuo opų yra vieni iš labiausiai paplitusių vaistų, susijusių su impotencija. Jie vartojami siekiant sumažinti natrio kiekį organizme, o tai gali sumažinti kraujospūdį ir apsunkinti erekciją.
BigHunter

Kas yra BigHunter ir kam jis skirtas?

BigHunter yra kapsulių rinkinys, susidedantis iš dviejų produktų, skirtų potencijai gerinti ir vyrų erekcijai stiprinti. Šiose kapsulėse yra natūralių ingredientų derinys, kuris padeda pagerinti lytinę funkciją ir suteikia pasitenkinimo kupiną seksualinę patirtį.

Paskirtis

BigHunter kapsulių rinkinį rekomenduojama naudoti šiais atvejais:

 • Erekcijos disfunkcija: jei jums sunku pasiekti ar išlaikyti stiprią ir ilgalaikę erekciją, BigHunter naudojimas gali turėti teigiamą poveikį potencijai ir erekcijai stiprinti.
 • Žemas lytinis potraukis: jei pastebėjote, kad sumažėjo lytinis potraukis arba nesidomėjote seksu, BigHunter naudojimas gali padėti padidinti jūsų libido ir skatinti sveiką seksualinį atsaką.
 • Prastas seksualinis pajėgumas: jei norite pagerinti savo seksualinę veiklą ištvermės, ejakuliacijos kontrolės ir bendro pasitenkinimo požiūriu, „ BigHunter“ gali būti tinkamas pasirinkimas optimizuoti jūsų našumą lovoje.

Kaip veikia BigHunter ?

BigHunter kapsulių rinkinys visapusiškai pagerina potenciją ir stiprina erekciją. 

BigHunter sudėtyje yra unikalus natūralių ingredientų derinys, kuris padeda padidinti kraujo tekėjimą į varpos akytkūnius, todėl erekcija yra stipresnė ir ilgesnė.

Kita vertus, Big Hunter vartojamas prieš seksualinę veiklą ir yra skirtas seksualinei veiklai pagerinti.

Šių dviejų produktų derinys BigHunter kapsulių rinkinyje yra visapusiškas sprendimas erekcijai ir seksualinei potencijai pagerinti. Reikėtų pažymėti, kad rezultatai gali skirtis priklausomai nuo konkretaus asmens, todėl prieš vartojant bet kokį priedą rekomenduojama laikytis naudojimo instrukcijų ir pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu.

BigHunter ingredientai (sudėtis)

Pateikiame „BigHunter“ kapsulių rinkinyje esančių ingredientų sąrašą ir tai, ką kiekvienas iš jų veikia:

 • L-argininas: L-argininas yra aminorūgštis, kuri palaiko azoto oksido gamybą organizme. Tai padeda atpalaiduoti kraujagysles, taip pagerindama kraujotaką ir kraujo tekėjimą į varpą. Dėl to gaunama stipresnė ir ilgiau trunkanti erekcija.
 • Maca šaknis) : Maca šaknis yra žinomas dėl savo afrodiziakinių savybių ir gebėjimo didinti libido. Taip pat manoma, kad jis padeda subalansuoti hormonų lygį, o tai gali turėti teigiamos įtakos seksualinei funkcijai ir veiklai.
 • Tribulus: Tribulus yra augalas, tradiciškai naudojamas kaip seksualinis stimuliatorius. Manoma, kad jis padeda padidinti testosterono kiekį, o tai gali pagerinti libido ir erekcijos funkciją.
 • Korėjos ženšenis (Korėjos ženšenis): Korėjos ženšenis yra žinomas dėl savo adaptogeninių ir stimuliuojančių savybių. Manoma, kad jis padeda pagerinti fizinę ir psichinę ištvermę, o tai gali turėti teigiamos įtakos seksualinei veiklai.
 • Bockshornklee (ožragė): ožragė yra augalas, ilgą laiką naudojamas tradicinėje medicinoje seksualinėms problemoms gydyti. Manoma, kad tai gali padėti padidinti libido ir pagerinti erekciją.

„BigHunter“ grėsmės, efektyvumas, pranašumai

BigHunter kapsulių rinkinys siūlo daugybę privalumų ir privalumų, kurie pagerina potenciją ir stiprina erekciją. Čia yra pagrindinių jo pranašumų sąrašas:

 • Pagerinta seksualinė potencija: BigHunter padeda padidinti potenciją ir pagerinti seksualinę veiklą, todėl erekcija yra stipresnė ir ilgesnė.
 • Libido stimuliavimas: natūralūs BigHunter ingredientai , tokie kaip maca šaknis ir tribulis, prisideda prie libido ir seksualinio potraukio didinimo.
 • Didesnė ištvermė ir kontrolė: kapsulių rinkinys padeda pagerinti jūsų seksualinę ištvermę ir ejakuliacijos kontrolę, todėl galėsite mėgautis labiau pasitenkinimu ir ilgesniu lytiniu aktu.
 • Pagerinta kraujotaka: tokie ingredientai kaip L-argininas ir Korėjos ženšenis gerina kraujotaką lytinių organų srityje, gerina erekcijos kokybę.
 • Natūralūs ingredientai: BigHunter sudėtyje yra aukštos kokybės natūralių ingredientų, todėl tai yra saugi ir patikima priemonė seksualinei funkcijai pagerinti.
 • Išsamus sprendimas: BigHunter kapsulių rinkinys siūlo išsamų potencijos ir erekcijos problemų sprendimą, nes jame yra du produktai, sukurti sinergiškai veikti ir sustiprinti jų poveikį.
 • Erectil, Wirex

Kaip vartoti, kaip paimti

Norėdami tinkamai naudoti BigHunter kapsulių rinkinį , vadovaukitės gamintojo pateiktomis instrukcijomis. Žemiau pateikiamas bendras gaminio vartotojo vadovas:

 • Išgerkite vieną BigHunter kapsulę kartą per dieną, užsigerdami stikline vandens. Rekomenduojama gerti maždaug 30 minučių prieš valgį. Ši kapsulė skirta pagerinti potenciją ir sustiprinti erekciją ilgainiui.
 • Išgerkite vieną BigHunter kapsulę likus maždaug 1-2 valandoms iki planuojamos seksualinės veiklos. Norint geriau įsisavinti, jį reikia gerti užgeriant stikline vandens, geriausia nevalgius. Ši kapsulė skirta pagerinti seksualinę veiklą ir suteikti papildomos energijos sekso metu.
BigHunter

BigHunter naudojimo poveikis

BigHunter naudojimas gali turėti daug teigiamų poveikių žmonėms, turintiems potencijos ir erekcijos problemų. Žemiau pateikiamas galimų rezultatų sąrašas:

 • Pagerinta erekcija: BigHunter gali padėti pagerinti jūsų erekcijos kokybę ir tvirtumą, todėl lengviau pasiekti ir išlaikyti patenkinamą erekciją.
 • Padidėjusi seksualinė ištvermė: BigHunter vartojimas gali padėti pagerinti seksualinę ištvermę, todėl lytiniai santykiai bus ilgesni ir teikia daugiau pasitenkinimo.
 • Padidėjęs lytinis potraukis: natūralūs BigHunter ingredientai , tokie kaip maca šaknis ir tribulis, gali padėti padidinti libido ir seksualinį potraukį.
 • Didesnė ejakuliacijos kontrolė: kai kurie vartotojai pranešė, kad naudojant BigHunter pagerėjo ejakuliacijos kontrolė , todėl jie gali geriau kontroliuoti, kada užbaigti lytinį aktą.
 • Pagerėjęs seksualinis pasitikėjimas: matydami teigiamus erekcijos funkcijos ir seksualinės veiklos rezultatus, vartotojai gali padidinti savo seksualinį pasitikėjimą ir savigarbą.

Štai keletas nuomonių ir komentarų iš tikrųjų vartotojų iš forumų

„Noriu pasidalinti savo teigiama patirtimi su BigHunter rinkiniu . Būdamas vidutinio amžiaus vyras, pradėjau patirti jėgos ir erekcijos problemų, kurios paveikė mano pasitikėjimą savimi ir santykius. Nusprendžiau išbandyti BigHunter ir galiu pasakyti, kad tai buvo puikus pasirinkimas. Vartojau kapsules taip, kaip nurodyta, ir laikui bėgant pastebėjau, kad mano seksualinė veikla labai pagerėjo. Mano erekcija tapo tvirtesnė ir truko ilgiau, o tai pagerino mūsų intymų gyvenimą ir atgaivino mūsų santykius. Esu labai patenkintas rezultatais ir rekomenduoju BigHunter kitiems vyrams, kurie nori pagerinti savo jėgą ir erekciją.

„Norėčiau pasidalinti savo teigiama patirtimi su BigHunter rinkiniu . Kaip užimtas profesionalas, stresas ir nuovargis pradėjo daryti įtaką mano seksualinei veiklai. Išgirdau apie Big Hunter ir nusprendžiau pabandyti. Tai tikrai nustebino! Išgėrusi BigHunter kapsules pastebėjau, kad pastebimai padidėjo seksualinė energija ir žymiai pagerėjo jėga bei erekcija. Mano pasitikėjimas savimi padidėjo ir seksualinis gyvenimas atgijo. Esu tikrai dėkinga, kad atradau šį produktą ir rekomenduoju jį visiems, kurie nori pagerinti savo intymų gyvenimą.

BigHunter , kaina, oficiali gamintojo svetainė – nuolaida, kur įsigyti

Dabar gamintojas siūlo 50% nuolaidą visiems pirkiniams. Norėdami pateikti užsakymą, eikite į oficialią gamintojo svetainę. Reklaminio kredito kodo nereikia. Tiesiog užpildykite internetinę formą svetainėje ir vadybininkas susisieks su jumis, kad patvirtintų užsakymą. Atkreipkite dėmesį, kad reklaminių prekių skaičius yra ribotas ir akcija yra laikina. Apmokėjimas atliekamas gavus prekes.

Parašykite komentarą