Cardio A, sukčiai? Neigiami atsiliepimai, forumas, vaistinė, kaina, kur nusipirkti

Kapsulės Cardio A Tai natūrali priemonė normalizuoti   kraujospūdį   ir palaikyti sveiką širdies ir kraujagyslių veiklą. CardioA kraujospūdžio kapsulėse   yra unikalus žolelių ekstraktų ir mikroelementų derinys, kuris padeda sumažinti hipertenziją, stiprina kraujagyslių sieneles ir gerina kraujotaką, prisideda prie bendro organizmo stiprinimo ir mažina širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Kas yra aukštas kraujospūdis (hipertenzija)?

Kiekvieną kartą, kai plaka jūsų širdis, ji per jūsų kūną pumpuoja deguonies turtingą kraują. Kai judate, kraujas daro spaudimą jūsų arterijoms, o tai medicinoje vadinama kraujospūdžiu.

Kai kraujospūdis tampa per aukštas, laikui bėgant jis gali pažeisti arterijas, jos sukietėti ir susiaurėti, todėl širdis turi dirbti sunkiau, siurbdama kraują, o tai gali padidinti širdies priepuolio, insulto ir inkstų ligų riziką.

Patikrinkite   Optiheart

Kraujospūdžio rodmenys susideda iš dviejų matavimų: sistolinio slėgio, kuris matuoja spaudimą, kai plaka širdis, ir diastolinį spaudimą, kuris matuoja spaudimą, kai širdis yra ramybės būsenoje. Yra    penkios kraujospūdžio stadijos    : normalus ir keturios hipertenzijos. Normalus suaugusiųjų kraujospūdis apibrėžiamas kaip sistolinis rodmuo nuo 90 iki 120 mmHg ir diastolinis rodmuo nuo 60 iki 80 mmHg. Didesni rodmenys rodo aukštą kraujospūdį.

Cardio A

Aukšto kraujospūdžio rizikos veiksniai, teigia kardiologai

„Visiems gresia tokia pati aukšto kraujospūdžio rizika“, – sako Ashul Govil, MD, kardiologas ir „Story Health“ medicinos direktorius San Franciske. Tikslios aukšto kraujospūdžio priežastys gali skirtis priklausomai nuo amžiaus, rasės ir lyties. Tačiau, pasak daktaro Govilos, dažni veiksniai, galintys prisidėti prie aukšto kraujospūdžio, yra šie:

 • Genetika ir šeimos istorija.
 • Naudokite daug natrio turinčią dietą
 • Jokio fizinio aktyvumo
 • Nutukimas
 • Miego trūkumas arba  miego apnėja.
 • Rūkymas arba dūmų poveikis
 • alkoholio vartojimas

Kas sukelia aukštą kraujospūdį vyresnio amžiaus žmonėms?

Aukštas kraujospūdis būdingas vyresnio amžiaus žmonėms, sako Allenas Jeremiasas, Niujorko Šv. Pranciškaus ligoninės ir širdies centro medicinos mokslų daktaras. Su amžiumi kraujagyslės tampa mažiau elastingos, todėl didėja kraujospūdis, – aiškina daktaras Jeremias. – Šį procesą gali paspartinti per didelis druskos ir alkoholio vartojimas, taip pat reguliaraus fizinio aktyvumo trūkumas.

Vyresnio amžiaus žmonės taip pat dažniau patiria padidėjusį uždegimą, kuris taip pat yra susijęs su aukštu kraujospūdžiu, nors tikslus jo vaidmuo vis dar neaiškus.

Kas sukelia aukštą kraujospūdį jauniems suaugusiems?

Remiantis žurnale „Hipertenzija“ paskelbtais tyrimais   , maždaug vienas iš aštuonių 20–40 metų amžiaus žmonių turi aukštą kraujospūdį  .[2]   . Pasak daktaro Jeremias, didžiajai daugumai jaunų suaugusiųjų aukštą kraujospūdį lemia genetinis polinkis ir nesveikos gyvensenos veiksniai.

Rečiau aukštą kraujospūdį jauname amžiuje gali sukelti medicininė priežastis, pavyzdžiui:

 • Skydliaukės liga
 • Inkstų arterijų užsikimšimas
 • Inkstų nepakankamumas
 • fibromuskulinė displazija
 • Kušingo sindromas
 • Antinksčių navikai.

Kas yra Carovico ir kam jis vartojamas?

Kai taikoma Cardio A O kokios jo terapinės indikacijos?

Kapsulės kraujospūdžiui matuoti.Cardio A Tai priedas, skirtas stebėti ir kontroliuoti kraujospūdį žmonėms, sergantiems hipertenzija arba aukštu kraujospūdžiu. Kapsulėse yra specialiai atrinktų ingredientų, tokių kaip žolelių ekstraktai, vitaminai ir mineralai, kurie padeda sumažinti kraujospūdį, gerina kraujotaką ir skatina širdies ir kraujagyslių sveikatą.

Gydymo indikacijos

Cardio A kraujospūdžio kapsules   reikia vartoti šiais atvejais:

 • Hipertenzija: Cardio A kapsulės   rekomenduojamos esant aukštam kraujospūdžiui arba hipertenzijai. Jie padeda kontroliuoti kraujospūdį ir grąžinti jį į normalias vertes.
 • Širdies ir kraujagyslių ligų profilaktika: Cardio A kapsulės    gali būti naudojamos širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai, ypač žmonėms, kuriems yra didesnė rizika jomis susirgti. Jie padeda palaikyti sveiką širdies ir kraujagyslių sistemą ir gerina kraujotaką.
 • Gretutinės ligos: Esant gretutinėms ligoms, tokioms kaip diabetas, hipercholesterolemija ar nutukimas, Cardio A kapsules    galima naudoti kraujospūdžiui kontroliuoti ir užkirsti kelią tolesniam būklės pablogėjimui.

Kaip tai veikia?

Cardio A kraujospūdžio kapsulėse   yra unikali formulė, kurioje yra keletas specialiai atrinktų žolelių ekstraktų, vitaminų ir mineralų, kurie normalizuoja kraujospūdį ir palaiko širdies ir kraujagyslių sveikatą.

Cardio A kapsulių veikimas   grindžiamas šiais pagrindiniais aspektais:

 • Kraujospūdžio mažinimas: Cardio A kapsulėse esančios veikliosios medžiagos   padeda sumažinti kraujospūdį, nes gali reguliuoti kraujagyslių tonusą ir pagerinti kraujagyslių elastingumą. Tai padeda pagerinti kraujotaką ir sumažinti kraujagyslių sistemos atsparumą, dėl kurio sumažėja kraujospūdis.
 • Širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimas: Cardio A kapsulėse    yra antioksidantų, vitaminų ir mineralų, kurie padeda stiprinti kraujagyslių sieneles, gerina jų elastingumą ir skatina tinkamą širdies veiklą. Padeda pagerinti širdies veiklą ir bendrą širdies ir kraujagyslių sveikatą.
 • Sumažinkite širdies ir kraujagyslių komplikacijų riziką: Cardio A kapsulės    padeda sumažinti širdies ir kraujagyslių komplikacijų, tokių kaip miokardo infarktas ir insultas, riziką. Jie palaiko normalų kraujospūdžio lygį ir padeda apsaugoti širdį ir kraujagysles nuo pažeidimų.
Cardio A

Cardio A kompozicija     – veikliosios medžiagos

Cardio A kraujospūdžio kapsulėse   yra šios pagrindinės sudedamosios dalys ir jų poveikis:

 • Chrizantemų ekstraktas:   Šis žolelių ekstraktas plečia kraujagysles, mažina periferinį pasipriešinimą ir gerina kraujotaką. Jis taip pat turi priešuždegiminių savybių ir padeda sumažinti kraujospūdį.
 • Rozmarino ekstraktas   –   rozmarinuose yra biologiškai aktyvių junginių, kurie gali padėti sumažinti kraujospūdį. Jis turi antioksidacinių savybių ir padeda sumažinti uždegimą, o tai gali būti naudinga širdies ir kraujagyslių sveikatai.
 • Kofermentas Q10:   Šis vitaminų junginys yra galingas antioksidantas, skatinantis širdies sveikatą. Kofermentas Q10 gerina energijos apykaitą širdies raumenyje ir padeda palaikyti normalų širdies ritmą, taip pat mažina kraujospūdį.
 • Vitaminas E:   Vitaminas E yra galingas antioksidantas, padedantis apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. Tai taip pat padeda pagerinti kraujotaką ir gali padėti sumažinti kraujospūdį.
 • Magnis:   Magnis vaidina svarbų vaidmenį reguliuojant kraujospūdį ir širdies susitraukimų dažnį. Tai padeda atpalaiduoti kraujagysles ir gerina kraujotaką, padeda sumažinti kraujospūdį.
 • Kalis   : Kalis padeda subalansuoti kūno skysčius ir kontroliuoti kraujospūdį. Tai padeda sumažinti natrio kiekį organizme, atpalaiduoja kraujagysles ir gerina kraujotaką.

Privalumai

CardioA kapsulės   turi šiuos privalumus:

 • Kraujospūdžio reguliavimas: Cardio A kapsulės    padeda normalizuoti kraujospūdį, sumažinti jį sergant hipertenzija ir pagerinti esant hipotenzijai. Tai padeda palaikyti optimalų kraujospūdį ir užkerta kelią širdies ir kraujagyslių komplikacijų vystymuisi.
 • Širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimas:   CardioA kapsulėse esančios veikliosios medžiagos skatina širdies ir kraujagyslių sveikatą, stiprina jo sieneles, gerina elastingumą ir mažina širdies ir kraujagyslių ligų riziką.
 • Antioksidantų apsauga: Cardio A kapsulėse esantys antioksidantai   , tokie kaip vitaminas E ir kofermentas Q10, padeda apsaugoti ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Tai teigiamai veikia bendrą organizmo sveikatą ir lėtina senėjimo procesą.
 • Pagerinta kraujotaka: CardioA kapsulės    gerina kraujotaką, plečia kraujagysles ir mažina jų atsparumą. Tai prisideda prie geresnio organų ir audinių aprūpinimo deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, o tai teigiamai veikia jų veiklą.
 • PALAIKA BENDRAI SVEIKATAI:  Cardio A kapsulėse   yra vitaminų, mineralų ir augalų ekstraktų, kurie padeda stiprinti imuninę sistemą, mažina uždegimus, didina energiją ir gerina bendrą sveikatą.

Lankstinukas: kaip naudoti  Cardio A?

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

Vartojimo būdas, dozavimas.

Cardio A kraujospūdžio kapsules   reikia vartoti taip, kaip nurodyta. Čia pateikiamos bendrosios naudojimo gairės:

 • Dozavimas: Paprastai rekomenduojama gerti po 1  Cardio A kapsulę   vieną ar du kartus per dieną, kaip nurodė gydytojas. Svarbu laikytis rekomenduojamos dozės ir jos neviršyti.
 • Vartojimas su maistu: Cardio A kapsules  geriausia vartoti   valgio metu. Tai padės pagerinti jo įsisavinimą ir išvengti galimo šalutinio poveikio virškinimo sistemai.
 • Naudojimo reguliarumas: optimaliam efektui pasiekti, Cardio A kapsules rekomenduojama vartoti   reguliariai nurodytą laiką.
 • Laikykitės nurodymų: Svarbu atidžiai perskaityti ir laikytis naudojimo instrukcijų, pateiktų ant   CardioA kapsulių pakuotės   .
Cardio A

Tikri komentarai, neigiami komentarai: forumo komentarai.

„Mano vardas Sofija, aš esu floristas, man 42 metai. Norėčiau pasidalinti savo patirtimi su Cardio A   kraujospūdžio kapsulėmis  . Turėjau kraujospūdžio problemų, dėl kurių negalėjau mėgautis darbu ir kasdieniu gyvenimu. Išbandžiau keletą priemonių, bet nė viena nedavė ilgalaikių rezultatų, kol neišbandžiau   CardioA   .

Po kelių savaičių   Cardio A kapsulių vartojimo pastebėjau savo būklės pagerėjimą. Mano kraujospūdis stabilesnis, jaučiuosi energingesnis, galiu atlikti kasdienes veiklas. Nebejaučiu galvos svaigimo ir nuovargio, kurį turėjau anksčiau. Džiaugiuosi, kad pagaliau radau veiksmingą savo kraujospūdžio problemos sprendimą. Kardio A kapsules rekomenduoju   tiems, kurie turi panašių problemų.

Tikri komentarai, neigiami komentarai.

„Sveiki, mano vardas Isabella, man 27 metai ir aš esu stiuardesė. Greitas gyvenimo tempas ir dažni skrydžiai dažnai sukelia aukštą kraujospūdį ir blogą nuotaiką. Kai išgirdau apie   Cardio A kraujospūdžio kapsules, nusprendžiau jas išbandyti.

Pradėjau reguliariai vartoti   Cardio A  ir jau po kelių savaičių pamačiau rezultatus. Mano kraujospūdis stabilizavosi ir nebejaučiu tokių nemalonių simptomų kaip galvos svaigimas ir širdies plakimas. Mano darbas tapo patogesnis ir kasdienius darbus galiu atlikti su malonumu. Aš vertinu Cardio A kapsules    už jų veiksmingumą ir rekomenduoju jas visiems, kurie turi kraujospūdžio problemų.

Oficiali gamintojo svetainė: 50% nuolaida, kaina, kur pirkti

„Cardio A“  gaminio kaina  parduodama oficialioje gamintojo svetainėje . Šiuo metu gamintojas siūlo 50 % nuolaidą perkant   CardioA   . Norėdami pateikti užsakymą, eikite į oficialią gamintojo svetainę spustelėdami nuorodą; reklaminio kodo nereikia. Patekę į svetainę, galite pateikti užsakymą internetu.

Parašykite komentarą