Viarex, sukčiai? Neigiamos nuomonės, forumas, vaistinė, kaina, kur nusipirkti

Viarex yra kapsulių papildas, skirtas pagerinti erekciją ir skatinti vyrų seksualinę sveikatą. Natūralūs jo ingredientai padeda stimuliuoti kraujotaką lytinių organų srityje, o tai gali paskatinti stipresnę ir ilgesnę erekciją.

Impotencija atsiranda, kai vyras negali pasiekti erekcijos arba jos išlaikyti pakankamai ilgai, kad galėtų turėti patenkinamų lytinių santykių. Impotencija labiau žinoma kaip  erekcijos disfunkcija (ED)  . Nors kartkartėmis taip gali nutikti bet kuriam vyrui, jei  erekcijos sunkumai  trukdo jūsų seksualiniam gyvenimui, galite turėti erekcijos sutrikimų (terminas impotencija nebevartojamas taip dažnai).

Erekcijos disfunkcija paveikia daugiau nei 30 milijonų vyrų JAV. Nors rizika susirgti erekcijos disfunkcija didėja su amžiumi, ji būdinga ne tik vyresnio amžiaus vyrams. Maždaug 1 iš 4 vyrų, kuriems naujai diagnozuota erekcijos disfunkcija, yra jaunesni nei 40 metų.

>>>-50% kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kas yra impotencija?

>>>-50% kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kas yra impotencija?

Seksualinio susijaudinimo metu   vyksta sudėtinga sąveika tarp kelių skirtingų organizmo sistemų – tokių kaip kraujagyslės, raumenys ir hormonai. 

Pirma, atsipalaiduoja lygieji raumenys, supantys smulkias varpos kraujagysles, todėl kraujas gali tekėti. Kraujas užpildo vadinamuosius akytkūnius (kempinius varpos audinius), kurie sulaiko kraują ir  sukelia erekciją  . 

Šiame procese dalyvauja junginys, vadinamas azoto oksidu, kurį išskiria audiniai ir kraujagyslės. Po orgazmo ir ejakuliacijos iš varpos nuteka kraujas ir įvyksta erekcija (  Sullivan, 1999  ).

Erekcijos disfunkcija atsiranda tada, kai ji neįvyksta taip, kaip turėtų. Erekcijos sutrikimą gali sukelti daug dalykų, įskaitant vaistus, stresą, nerimą ar netinkamus gyvenimo būdo įpročius. Jei kenčiate nuo erekcijos sutrikimų, svarbu apsilankyti pas gydytoją, nes tai gali būti kitos sveikatos problemos, pvz., aukšto kraujospūdžio, diabeto ar  širdies ligos , įspėjamasis ženklas  . Vyrams, sergantiems erekcijos disfunkcija, taip pat yra didesnė širdies priepuolio ar insulto rizika (AUA, 2018).

Erekcijos disfunkcijos požymiai ir simptomai

Retkarčiais sunku pasiekti erekciją daugeliui vyrų nėra neįprasta. Tačiau jei tai vyksta reguliariai arba  trukdo jūsų seksualiniam gyvenimui  , turėtumėte tai aptarti su gydytoju. Dažni erekcijos disfunkcijos simptomai yra (  NIH, 2017  ):

 • Sunku pasiekti erekciją bet kuriuo metu
 • Kartais jums pasireiškia erekcija, bet ne kiekvieną kartą, kai norite pasimylėti
 • Nesugebėjimas išlaikyti erekcijos pakankamai ilgai, kad būtų patenkintas seksas

Jūsų psichinė sveikata taip pat glaudžiai susijusi su erekcijos disfunkcija. Kai kurie vyrai ne taip domisi seksu dėl erekcijos disfunkcijos. Kiti mano, kad  depresija  ,  nerimas  ir santykių stresai prisideda prie ED ir yra jo pasekmė.

Erectogen Nano, Wirex

Erekcijos disfunkcijos rizikos veiksniai ir priežastys

Amžius yra vienas iš geriausiai žinomų erekcijos disfunkcijos rizikos veiksnių. Nors rizika susirgti ED  didėja senstant vyrams  (ypač 50 metų ir vyresniems), senėjimas nesukelia ED ir gali atsirasti bet kuriuo metu. Štai keletas kitų veiksnių, galinčių padidinti riziką susirgti ED (NIH, 2017;  Kouidrat, 2017  ):

 Sveikatos būklės, kurios gali sukelti erekcijos sutrikimą

 • Cukrinis diabetas  : Vyrams, sergantiems cukriniu diabetu, yra daugiau nei tris kartus didesnė tikimybė susirgti erekcijos disfunkcija ir ji išsivysto 10-15 metų anksčiau nei vyrams, nesergantiems cukriniu diabetu.
 • Žemas testosterono lygis
 • Aukštas kraujospūdis (hipertenzija)
 • Aterosklerozė  (arterijų sukietėjimas dėl cholesterolio plokštelių)
 • Širdies liga
 • Aukštas cholesterolio kiekis
 • Lėtinė inkstų liga
 • Išsėtinė sklerozė (IS)
 • Peyronie liga  (randai ant varpos)
 • Chirurgijos istorija 
 • Varpos, nugaros smegenų, prostatos, šlapimo pūslės ar dubens sužalojimas.

>>>-50% kaina – Oficiali svetainė<<<<

VIAREX

Kas čia Viarex ir kam jis skirtas?

Viarex yra vyrų sveikatos produktas, tiekiamas kapsulių pavidalu. Jis buvo sukurtas siekiant padėti pagerinti erekcijos funkciją ir skatinti lytinę vyrų sveikatą. Atrinkti ingredientai veikia kartu, kad padidintų kraujotaką lytinių organų srityje, o tai gali sukelti stipresnę ir ilgesnę erekciją.Viarex skirtas naudoti kaip maisto papildas, palaikantis vyrų seksualinę sveikatą.

Paskirtis

Viarex gali būti naudojamas šiais atvejais:

 • Erekcijos disfunkcijos problemos: jei jums sunku pasiekti ar išlaikyti erekciją, kurios pakanka patenkinamam lytiniam aktui, Viarex gali būti sprendimas šiai funkcijai pagerinti.
 • Žemas lytinis potraukis arba lytinis potraukis: jei pastebėjote lytinio potraukio sumažėjimą arba susidomėjimo seksu stoką, Viarex gali padėti padidinti libido ir pagerinti seksualinį atsaką.
 • Seksualinis nuovargis: jei sekso metu jaučiatės pavargę arba trūksta energijos ir tai turi įtakos jūsų veiklai, Viarex gali suteikti energijos ir pagerinti seksualinę ištvermę.
 • Pagerėjusi seksualinė veikla: jei norite pagerinti savo veiklą lovoje ir pailginti erekcijos trukmę, Viarex gali būti naudingas papildas, norint pasiekti labiau patenkinamų rezultatų.
VIAREX

>>>-50% kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kaip veikia Viarex?

Viarex veikimas pagrįstas unikalia ir kruopščiai atrinkta veikliųjų medžiagų formule, kuri kartu sprendžia vyrų potencijos problemas. Toliau pateikiamas sąrašas, kaip Feronex veikia organizme:

 • Pagerina kraujotaką: Viarex ingredientai padeda išplėsti kraujagysles ir padidinti kraujotaką lytinių organų srityje, o tai padeda pasiekti ir išlaikyti stiprią ir ilgalaikę erekciją.
 • Stimuliuoja azoto oksido gamybą: Viarex skatina azoto oksido išsiskyrimą organizme, o tai savo ruožtu atpalaiduoja erekcijos audinio raumenis ir suteikia daugiau kraujo pritekėjimo į varpą.
 • Padidina testosterono lygį: Tam tikri Viarex ingredientai padeda padidinti testosterono, hormono, labai svarbio vyrų seksualinei funkcijai, kiekį. Tai gali pagerinti seksualinį potraukį, energiją ir bendrą veiklą.
 • Palaiko seksualinę sveikatą: Viarex padeda stiprinti ir apsaugoti lytinių organų audinius, o tai gali padėti išvengti tokių problemų kaip erekcijos disfunkcija ir pagerinti bendrą seksualinę sveikatą.
 • Padidina ištvermę ir našumą: Viarex ingredientai gali padidinti seksualinę ištvermę ir pagerinti našumą lytinio akto metu, suteikdami didesnį pasitenkinimą tiek asmeniui, tiek jo partneriui.

Viarex ingredientai (sudėtis)

 • Maka šaknų ekstraktas : Maca yra augalas, tradiciškai naudojamas kaip natūralus afrodiziakas. Padeda pagerinti libido ir seksualinę veiklą.
 • Tribulus augalų ekstraktas : Tribulus yra žinomas dėl savo savybių, skatinančių vyrų lytinę funkciją. Tai gali padėti pagerinti erekciją ir padidinti libido.
 • Dilgėlių šaknų ekstraktas : Dilgėlės yra augalas, galintis pagerinti kraujotaką ir sustiprinti endokrininę sistemą. Padeda palaikyti sveiką lytinę funkciją.
 • Cinkas : Cinkas yra būtinas mineralas vyrų seksualinei sveikatai. Jis dalyvauja testosterono sintezėje ir padeda palaikyti tinkamą testosterono kiekį kraujyje.

Kartu Viarex ingredientai yra skirti pagerinti vyrų lytinę funkciją, didinti libido ir pagerinti erekcijos kokybę. Jie veikia sinergiškai, kad pagerintų seksualinę sveikatą ir pagerintų bendrą veiklą.

Viarex pavojai, efektyvumas, privalumai

 • Pagerinta lytinė funkcija: Viarex sudėtyje esantys natūralūs ingredientai , tokie kaip maka šaknų ekstraktas ir Tribulus, padeda pagerinti vyrų lytinę funkciją, didina libido ir gerina erekcijos kokybę.
 • Didesnė ištvermė ir našumas: Viarex gali padėti padidinti jūsų ištvermę ir seksualinę veiklą, todėl galėsite mėgautis ilgesniais ir labiau patenkintais santykiais.
 • Hormonų pusiausvyra: Viarex sudėtyje esantis dilgėlių šaknų ekstraktas ir cinkas padeda palaikyti sveiką hormonų pusiausvyrą, kuri yra svarbi optimaliam lytiniam funkcionavimui.
 • Energijos ir gyvybingumo stimuliavimas: natūralūs Viarex ingredientai gali padėti padidinti jūsų energijos ir gyvybingumo lygį, pagerinti bendrą savijautą ir mėgautis seksualiniu gyvenimu.
 • Didesnis pasitikėjimas savimi: pagerindamas seksualinę funkciją ir našumą, Viarex gali padėti padidinti pasitikėjimą savimi ir bendrą emocinę gerovę.

>>>-50% kaina – Oficiali svetainė<<<<

VIAREX

Viarex naudojimo rezultatas

 • Pagerinta potencija: Viarex gali padėti pagerinti erekciją ir padidinti potenciją vyrams.
 • Padidėjęs seksualinis potraukis: Viarex vartojimas gali padėti padidinti lytinį potraukį ir pagerinti libido.
 • Padidėjusi ištvermė: Viarex gali padėti padidinti ištvermę ir energiją lytinių santykių metu.
 • Pagerinti erekcijos kokybę: Papildas gali padėti skatinti stipresnę ir stabilesnę erekciją, leidžiančią jums pasiekti daugiau pasitenkinimo teikiančios seksualinės patirties.
 • Didesnis pasitikėjimas savimi: Dėl teigiamo Viarex vartojimo poveikio vyrai gali labiau pasitikėti savimi ir pasitenkinti intymioje sferoje.

>>>-50% kaina – Oficiali svetainė<<<<

Štai keletas nuomonių ir komentarų iš tikrųjų vartotojų iš forumų

Štai keletas nuomonių ir komentarų iš tikrų vartotojų iš OCU forumų:

„Esu labai sužavėtas Viarex poveikiu . Po mėnesio kapsulių vartojimo pajutau ženklų jėgos ir ištvermės padidėjimą. Mano seksualinis gyvenimas pastebimai pagerėjo, o pasitikėjimas savimi išaugo. Labai rekomenduoju Viarex visiems vyrams, kurie nori pagerinti savo rezultatus lovoje.

Štai keletas nuomonių ir komentarų iš tikrųjų vartotojų iš forumų

„ Kaip moteris, taip pat galiu patvirtinti Viarex pranašumus savo santykiuose. Kai mano vyras pradėjo gerti šias kapsules, pastebėjome reikšmingą intymumo pagerėjimą. Jūsų energija ir gyvybingumas padidėjo, o tai turėjo teigiamos įtakos mūsų seksualiniam gyvenimui. Esame labai patenkinti rezultatais ir toliau naudosime. “

>>>-50% kaina – Oficiali svetainė<<<<

Parašykite komentarą